Polityka prywatności

Administratorem danych jest Look Okna Sp. z o.o. z siedzibą w Olecku, Szczecinki 46, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000340537, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 847-158-92-49, REGON: 280445297. Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Ciastka

Witryna look-okna.pl używa cookies. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Cookies ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn. Używamy ciastek jedynie do usprawnienia funkcjonowania strony.

Formularz kontaktowy

Dane przesyłane przez formularz kontaktowy na stronie look-okna.pl/pl/kontakt/ są niezbędne do interakcji z klientem. Dane osobowe podawane w formularzu są traktowane jako poufne i nie są widoczne dla osób nieuprawnionych.